Językowy tłumacz – najlepiej turecki tłumacz

To nowy pomysł na karierę. Rynek językowy w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie. Z roku na rok jest coraz lepiej. Otwieramy się coraz bardziej na świat, nowe kultury. W Polsce zaczynają inwestować firmy nawet z odległych zakątków świata. Pojawiają się oczywiście także te tureckie. Jest to bowiem dość spory i niedoceniany przez wielu rynek. Ponad 80 milionowy naród, jeden z większym europejskich krajów i w dodatku dość słabo znany. Tak, Turcja wybija się na pozycję jednego z bardziej znaczących (a na pewno o większym potencjale) kraj ów europejskich. Dlatego za kilka lat może się okazać, że kariera tłumacza tego języka będzie bardzo intratnym zajęciem. Już teraz warto pomyśleć o odpowiednich studiach, kursach a może nawet o wyjeździe na pewien czas do tego kraju. A nóż okaże się potem, że złapaliśmy bakcyla i zafascynowała nas ta kultura, ludzie. Po prostu inny świat. Dlaczego nie spróbować czegoś nowego? kiedy ostatnio zrobiłeś coś pierwszy raz? kiedy podjąłeś ważną życiową decyzję?